Kontakt

15 myśli w temacie “Kontakt

 1. Witam. Gdy zaniosłem mojego Galaxy Note 3 do serwisu facet stwierdził wewnętrzne pęknięcie, ale powiedział że w większości przypadków takie coś jest naprawiane z gwarancji. Po 2 dniach zadzwonił jednak z informacją, że nie pójdzie to z gwarancji i zapytał czy chcę go naprawiać za 990 zł. Podziękowałem i do teraz nie odebrałem telefonu bo szukam jakiejś tańszej opcji naprawy go i pójdę dopiero wtedy. Wiem, że telefon ani mi nie upadł ani nic. Wyładował się zupełnie i podłączyłem go na noc do ładowania, a rano wyświetlacz już nie działał. Całą reszta jest sprawna (nawet dotyk działą poprawnie) gdyż udało mi się telefon uruchomić i zgrać z niego co potrzebniejsze rzeczy. Czy warto się odwoływać? Jeśli tak to w jaki sposób? Proszę o kontakt

 2. Witam,

  w związku z podobną sytuacją, ekran pękł bez wyrźnej przyczyny, proszę o namiary na Panią Kierownik serwisu na Polskę.

  Dodam, że pękniecie jest jakgdyby pod szybką (to znaczy dotykając szybki – nie czuć pęknięcia), i co ciekawe – nie zawsze jest widoczne.

  Pozdrawiam
  Robert

 3. Witam,
  Mam podobna sytuacje z moim S4. Byłem w lokalnym serwisie Samsunga to od razu mi powiedzieli że to uszkodzenie mechaniczne i zrobią mi to za 670 zł na miejscu.
  Pisałem do Samsunga i odpisali mi że najlepiej wysłać do nich – ale podali mi dwa namiary do firm sewisujących. Do którego ( Sewis Centralny ) Ty wysłałeś ? Jak się z nimi skontaktować – zamówić kuriera ?

  Jarek

 4. Zgłosiłem w serwisie centralnym mailem i przysłali mi kuriera. Wcześniej informowałem ich, że odpowiedzi z serwisów autoryzowawnych mnie nie satysfakcjonują.

  Potem rozpocząłem kampanię w Internecie i naprawili 🙂

 5. I tak właśnie zrobię.
  Musze tylko jeszcze opisać co i jak i dlaczego ( no całą sytuację ) i dzwonię na infolinię

 6. Witam
  Ja również mam problem z Samsungiem.
  6 grudnia ubiegłego roku podarowaliśmy córce (dorosłej) nowiutkiego białego Samsunga Galaxy S4. Cieszyła się nim równo miesiąc. Rano 6 stycznia padł ekran (czarny, nie reaguje na dotyk), a pod szybką dało się zauważyć pajączki. Szybka jest cała. Wcześniej telefon mocno się nagrzewał i raz nawet pojawił się komunikat “temperatura baterii zbyt wysoka, ładowanie wstrzymane”
  W warszawskich serwisach autoryzowanych (Chmielna i Andersa) oczywiście znany tekst “uszkodzenie mechaniczne nie podlega gwarancji”. Co ciekawe żaden z Panów serwisantów nawet nie wziął telefonu do ręki. Na hasło “pęknięty wyświetlacz” wstępuje w nich jakiś diabeł. Koszt naprawy odpowiednio 700 i 640 złotych.
  Telefon nie nosi żadnych znamion użytkowania. Wygląda tak samo jak w chwili wyjmowania z pudełka.
  Po przeczytaniu komentarzy na tej stronie i na wykop.pl zamierzamy wybrać się do serwisu osobiście (do tej pory rozmawiała z nimi córka).
  Może jakaś podpowiedź, jak z nimi rozmawiać, żeby i nas nie wysłali na przysłowiowe “drzewo”

 7. Witam. Też mam ten problem. Sprawa ciągnie się od 11 grudnia 2014 r, czyli prawie 4 miesiące. Pracownicy salonu w którym kupiłem Samsunga Galaxy S4 maja zakaz rozmawiania ze mną w tej sprawie jedynie kierownik, który też jest na nie. Rzecznik konsumentów napisał pismo do Samsunga ale oni nie ponoszą odpowiedzialności za firmy trzecie a uszkodzenia mechaniczne nie są objęte gwarancja. Po czym rzecznik napisał wezwanie o wydanie telefonu w związku z niezgodnościa towaru z umową ale w salonie go nie przyjęli bo to naprawa gwarancyjna a nie niezgodność towaru. Proszę podrzuccie jakąś treść pisma i do kogo się w tej sprawie zwrócić.

 8. Dzień dobry, mam problem z pękniętym ekranem lcd,uznano mi to jako usterkę mechaniczną i mam teraz wybór albo zapłacić za przesyłkę i dostać nienaprawiony telefon ale odpłatna naprawa, usiłowałam się odwołać do Samsunga i dostałam taką odpowiedź ,,Z przykrością muszę stwierdzić, że po konsultacji sprawy z naszym technikiem jestem zmuszony przychylić się do decyzji serwisu o naprawie pozagwarancyjnej.” Odwoływałam się od tej decyzji, ponieważ telefon ma 3 miesiące chodzi o Samsung Galaxy A5, po przebudzeniu się rano zobaczyłam w dolnym rogu ekranu jakby przepalenie a później na całym ekranie juz miałam tylko niebieskie plamy. Nie mam pojecia co teraz zrobić, jak mogę się dalej odwoływać, myśle że dalej bedą nieugięci w tej kwestii? Proszę o jakąkolwiek podpowiedź

 9. Witam kupiłem S6, działał dwa dni ujawniło się pękniecie pod szybka ( ewidentnie pod szyba) serwis Samsunga wada mechaniczna. Telefon noszony w kieszeni, lub leżący na stole. Jak sobie poradzić?

Dodaj komentarz